Výroční list akademie z roku 1991
16 autorských litografií tištěných na jedné desce, všechny práce signovány jednotlivými autory, datováno 1991 a číslováno 146/200, litografie/papír, 79,5 x 60 cm, zastoupení autoři: Jiří Načeradský, Zbyšek Sion, Stanislav Kolíbal, Jitka Svobodová, Aleš Veselý, Dalibor Chatrný, Hugo Demartini, Jan Hendrych, Miloš Šejn, Milan Knížák, Bedřich Dlouhý, Jiří Sopko, Zdeněk Beran, Karel Nepraš, František Hodonský, Karel Malich (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |